האייפון שוב החליק מבין האצבעות? המסך שוב נשבר?החלפת מסך אייפון 5

שמדברים על תיקון של אייפון 5 ניתן להגיד די בצורה חד משמעית שהבעיה הנפוצה ביותר היא החלפת מסך לאייפון 5 על פני שאר סוגי הבעיות המזדמנות. הסיבה העיקרית לכך היא מאחר והטלפונים החדשים כולל אייפון 5 מבוססים על מסך תצוגה גדול, למעשה כל השליטה של הדור החדש של הטלפונים מבוסס מסכי מגע גדולים על פני כפתורים בטלפון עצמו. מבנה זה למעשה הופך את המסכים לחלק מהותי מהטלפון ויחד עם זאת הופך חלק זה לשביר הרבה יותר מהטלפונים שהיו מייצרים בעבר…

המסך שבור – מה עליי לעשות?

המסך כבר שבור ואין ברירה אחרת, צריך לתקן. עדיין ההמלצה היא לבצע סקר שוק קצת על מנת ליהנות ממחיר משתלם ותחרותי ביחס לשוק. כדאי לציין כי על אף שמדובר על חלק ספציפי של מכשיר ודגם מסוימים במקרים רבים תיווכחו לדעת שהמחירים עלולים להשתנות בין מעבדה למעבדה אליה תפנו עם המסך השבור של האייפון 5 שלכם.

טיפים שיעזרו לכם להימנע בעתיד מהחלפת מסך לאייפון 5…

ובכן, ישנם מספר דברים שתוכלו לעשות על מנת להישמר בפני הפעם הבאה. ראשית, רכשו מסך זכוכית למסך שמטרתו להוות שכבת הגנה נוספת למסך ושומר עליו בפני סריטות ומכות. אם ברצונכם לקחת את הנושא שלב אחד קדימה ההמלצה היא להשקיע בכיסוי מגן איכותי (מומלץ לא הזולים), ישנם מסכים המשלבים טכנולוגיה מתקדמת שיודעת לבלום את המכה ולפזר אותה כך שהמסך לא יישב גם במידה והוא נופל ישירות עליו. בהחלט מדובר בהשקעה משתלמת בהתחשב בעובדה שעלות הכיסוי הינו פחות מעלות תיקון מסך אייפון 5!

 

תיקון מסך אייפון 5 אצל I Fix Fhone

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות מקצועי ואדיב, חלקים ברמה גבוהה ותיקון מהיר ויעיל לכל סוגי המכשירים כולל אייפון 5. אייפיקס פון מתמחים בתיקון כל סוגי המכשירים החכמים כולל טאבלטים ומספקים מענה גם להחלפת מסך לאייפון 5 באופן מהיר וזול.

יש ברשותכם אייפון 5 עם מסך שבור? התקשרו עכשיו למספר 03-5622233 או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר.